Instagram Hileleri

Giriş yaptıktan sonra hesabınıza tanımlanan 500 krediye ek 2 saatte bir Kredi Yenile butonuna basarak 50 kredi kazanabilirsiniz. Ayrıca her eklediğiniz hesap için 500 kredi daha kazanırsınız, kredileriniz ile sistemdeki tüm hilelerden faydalanabilirsiniz.

Hesaplarım {{user.balance}} Kredi
Henüz Hesap Eklemediniz

Kredi Yenilemek İçin Hesap Eklemelisiniz.

Kredi Yenile + 50.00 Kredi Kazan

Kalan Süre:{{gift.hour}} saat {{gift.minute}} dakika

Instagram
Takipçi Hilesi

 

Instagram hesabınıza takipçi alarak takipçilerinizi arttırabilir, hesabınızın büyümesini sağlayabilirsiniz.
 

Servise Git
Instagram
Beğeni Hilesi

 

Instagram paylaşımlarınıza beğeni alarak postlarınızın keşfete düşmesini sağlayabilir, hesabınızın etkileşimini yükseltebilirsiniz.

Servise Git
Instagram
İzlenme Hilesi

 

Instagram videolarınıza izlenme alarak videolarınızın keşfete düşmesini sağyalabilir, hesabınızın etkileşimini yükseltebilirsiniz.

Servise Git
Instagram
Hikaye İzlenme Hilesi

Instagram videolarınıza izlenme alarak videolarınızın keşfete düşmesini sağlayabilir hesabınızın etkileşimini yükseltebilirsiniz.

Servise Git
Instagram
Kaydetme Hilesi

 

Instagram paylaşımlarınıza kaydetme alarak postlarınızın keşfete düşmesini sağlayabilir, hesabınızın etkileşimini yükseltebilirsiniz.

Servise Git
Instagram
Yorum Hilesi

 

Instagram paylaşımlarınıza yorum alarak paylaşımlarınızın keşfete düşmesini sağlayabilir, hesabınızın etkileşimini yükseltebilirsiniz.

Servise Git
İşlem Geçmişim
Henüz Hesap Eklemediniz
Kredi Geçmişim
Henüz Hesap Eklemediniz

Nasıl Çalışır?

Giriş Yap.

Bir Instagram hesabıyla giriş yap, hesabın yoksa fake yada yeni bir hesap açarak giriş yapabilirsin.

Kredi Kazan.

Hile atmak içi kredi miktarını yükseltmelisin!

Hile Seç.

Takipçi, beğeni, izlenme, hikaye izlenme, kaydetme, yorum hilelerinden hesabına atmak istediğini seçmelisin.

Hile Atmak İstediğin Hesabı Seç.

Hile atmak istediğin hesabın kullanıcı adını ekle.

Miktar Gir.

Hizmetlerden ne kadar istediğini yazmalısın.

Tanımla.

Gönder butonuna bastıktan sonra sağ tarafta "İşlem Geçmişim" kısmından hizmetin onaylanıp onaylanmadığını

HeyTakip platformumuzda Instagram profillerinizin popüler olması için gerekli olan hileleri bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kullanacağınız hileler oldukça kolay ve güvenilirdir. Bu hileler sayesinde influencer olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Instagram popüler olma hilesi sağlayan platformumuz sayesinde kolayca rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Instagram Influencer hesapları popüler olan kişiler arasından seçilmektedir. Siz de influencer olmak ve takipçi hilesi istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Instagram popüler olma hilesi ile kolayca görünür olabilirsiniz. Platformumuzun size sunduğu Instagram beğeni hileleri bu konuda önemli bir yer kaplamaktadır. Sizlere çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Beğeni Servisi

Instagram beğeni hilesi hizmetimiz, istediğiniz gönderiye istediğiniz sayıda beğeni alabilmenizi içermektedir. Beğeniler Instagram gönderilerinin en önemli kısmıdır. Bir gönderide yeterli beğeni olmadığı takdirde o gönderi ciddiye alınmayacaktır. Bu nedenle seçeceğiniz bu hile sizi daha görünür kılacaktır.

Takipçi Servisi

Instagram takipçi hilesi hizmetimiz sayesinde kaliteli içerikler ürettiğiniz profiliniz daha fazla takipçiye sahip olacaktır. Bir profilde ne kadar iyi içerik ürettiğiniz ilk başlarda önemli değildir. Önemli olan takipçi, beğeni ve yorum sayınızdır. Bu nedenle kullanacağınız bu hile sayesinde etkileşimleriniz hızla artacaktır.

İzlenme Servisi

Instagram izlenme hilesi hizmetimiz ile yüklediğiniz videolarınız daha fazla izlenmeye sahip olacaktır. Instagram fotoğraf paylaşma platformu olarak ünlense de son zamanlarda videolar daha önemli bir yer kaplamaktadır. Bir videonuzun izlenmesinin az olması paylaştığınız diğer içeriklerin de etkileşimini düşürecektir. Size sunduğumuz hizmetimiz ile bunun önüne geçebilirsiniz.

Yorum Servisi

Instagram yorum hilesi hizmetimiz, paylaştığınız içeriklerinizin yorum sayısının artmasına yardımcı olacaktır. Yorumlar bir gönderinin olmazsa olmazıdır. Bir gönderinin izlenmesi ya da beğenisinin fazla olması da önemlidir. Ancak yorumun fazla olması daha dikkate değer bir gönderi olduğunu kanıtlar. Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Kaydetme Servisi

Instagram kaydetme hilesi hizmetimiz, ilk başta nedeni anlaşılmayan bir hizmettir. Ancak gönderilerin kaydedilmesi Instagram algoritması üzerinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Kaydetmeler diğer kullanıcılar tarafından görülemez. Ancak bir gönderide ne kadar çok kaydedilme varsa o gönderi o kadar önemli sayılır. Bu da etkileşimi ve görünürlüğü arttıracaktır.

Story İzlenme Servisi

Instagram story izlenme hilesi hizmetimiz ile paylaştığınız hikayeler daha çok kişi tarafından görüntülenecektir. Görüntülenmesi artan hikayeleriniz ile Instagram algoritması sizi popüler olabilecek bir sayfa olarak işaretler. Bu sayede diğer kullanıcıların sık sık karşısına çıkarsınız. Bu durum sizin takipçi ve beğeni sayınızın artmasına olanak sağlayacaktır. Ayrıca etkileşimi ve görünürlüğü artan hesabınız ile popüler olmanız kolaylaşacaktır.

Hile Sistemi Nasıl Çalışır?

Platfromumuz müşterilerimizin popüler olmasını sağlamak amacı ile oluşturulmuştur. Bu nedenle tamamen kullanıcı dostu ve güvenilirdir. Sitemize birden fazla Instagram hesabı ekleyebilir ve bu sayede daha çok Instagram ücretsiz hile sahibi olabilirsiniz.

Eklediğiniz her hesap size kredi kazandıracaktır. Bu krediler ile Instagram popüler olma hileleri alabilirsiniz. Kredileriniz bittiğinde üzülmeyin! Her 2 saatte bir sayfaya girerek kredi yenile butonuna basabilirsiniz. Bu sayede eklediğiniz hesap sayısı kadar size kredi sağlayacağız. Bu hizmetimiz sayesinde kredileniz bitmeyecek ve kısa sürede popüler olabileceksiniz.

Ekleyeceğiniz Instagram hesaplarında ilk aşamada sizden şifrenizi girmenizi isteyeceğiz. Ancak bu sizin hesabınızı ele geçirmek için değil! Şifrenizi girmenizi istememizin nedeniz hesabın size ait olduğunu kanıtlamak. Bizimle aynı hizmeti veren çoğu platformda herkes istediği hesaba hile gönderebiliyor. Bu durum o hesaplar için bir sorun olabilir.

Biz sadece size ait olduğuna emin olduğumuz sayfalara izlenme, beğeni, takipçi ya da yorum hilesi göndereceğiz. Bu sayede herkesin hesabı güvende kalacaktır.

Nasıl hile alacaksınız?

Hileleri uygulayabilmeniz için yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır. Bunlar:

  • Öncelikle platformumuza hesabınızı eklemelisiniz. Bu sayede işlem yapabilmek için kredilere sahip olacaksınız.
  • Anasayfamız üzerinden ihtiyacınız dahilinde bir hile seçebilirsiniz. Her hilenin işleyişi farklı olsa da ortak özellikleri de bulunmaktadır.
  • Hile almak istediğiniz hesabı seçmeli ve gereken linki girmelisiniz.
  • Daha sonra ne kadar hile istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Bunun için genel sınırımız 10 ile 3 bin arasındadır. Hileye göre değişiklik gösterebilir.
  • Son olarak da sahip olduğunuz kredi ile ödeme yapmalısınız.

Hileleriniz kısa süre içerisinde hesabınıza gelecektir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.