Skip links

Ücretsiz Instagram Fotoğraf İndirebileceğiniz Uygulamaları | Kullanabileceğiniz Online Servisler

Bu yazımızda sizler için Instagram üzerinde yer alan beğendiğiniz fotoğrafları indirmenizi sağlayacak uygulama ve web sitelerinden bahsedeceğiz. Yazımızda yer alan uygulama ve siteler kaliteli olarak istediğiniz fotoğrafları indirmekte ve bilgisayarınızda veya mobil cihazlarınızın galerisinde barındırmaktadır. Dilediğiniz zaman buralardan kullanabileceğiniz bu fotoğraflar ekran fotoğrafı aldığınız görsellerden daha kalitelidir. Lafı daha fazla uzatmadan gelin öncelikle Instagram fotoğraf indirme uygulamalarından bahsedelim

Instagram Fotoğraf İndirme Uygulamaları

Aşağıda sizler için hem App Store hem de Google Play üzerinden indirebileceğiniz uygulamaları listeledik. Mobil cihazınızla uyumlu olan programı veya programları ücretsiz olarak marketten indirebilirsiniz.

1)Instdow‪n

App Store üzerinden indirebileceğiniz Instdow‪n uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. App Store üzerinde yaklaşık 2.500 oyu bulunan uygulamanın ortalama değeri 4.5 Yıldızdır. Bu puan uygulamanın oldukça iyi olduğunu göstermektedir. Uygulamayı indirdikten sonra Instagram üzerinden dilediğiniz fotoğrafı HD kalitede indirebilir ve dilediğiniz sayfada paylaşabilirsiniz.

2)QuickSave for Instagram

Google Play üzerinden indirebileceğiniz QuickSave for Instagram uygulaması yaklaşık olarak on milyon kişi tarafından indirilmiş ve Google Play üzerinde 250.000’i aşkın yorumu bulunmaktadır. Ortalama olarak 4.4 yıldızı bulunan uygulama her geçen gün onlarca yeni kullanıcı tarafından indirilmekte ve kullanılmaktadır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı yükledikten kısa süre sonra herkese açık olan tüm profillerin fotoğraflarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

3)Repost for Instagram

Apple marka cihazlarda en fazla indirilen Instagram araçlarından birisi olan Repost for Instagram uygulaması ile dilediğiniz gibi fotoğraf ve videoyu repost edebilirsiniz. Instagram uygulaması ile senkronize olarak çalışan Repost for Instagram ile herhangi bir gönderinin sağ üstünde bulunan “…” işaretine tıklayarak Favori fotoğraflarınızı, videolarınızı ya da IGTV ve Reels içeriklerini indirme ve yeniden paylaşma işlemi yapabilirsiniz.

4)FastSave

Yaklaşık olarak on milyon kişi tarafından indirilen FastSave uygulamasına Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz. 4.3 yıldız puanını sahip olan bu uygulama Google Play üzerinde indirilen en popüler Instagram ek uygulamalarından birisidir. Uygulamanın güncel olarak bir milyondan fazla yorumu bulunmaktadır ve her geçen gün uygulamayı indiren kişi sayısı artmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayı indirerek yaklaşık 1 dakikada nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Siteleri

Aşağıda sizler için internet tarayıcınızı kullanarak Instagram üzerinde beğendiğiniz fotoğraflarınızı indirebileceğiniz sitelerden bahsettik. Hiç vakit kaybetmeden sitelerden herhangi birine girerek dilediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz.

1) İnstagramphotodownload

Sadece Instagram fotoğraf indirme pc işlemi için kurulan siteye girerek dilediğiniz linki girerek Instagram resim indirebilirsiniz. Ücretsiz ve üye olmadan kullanabileceğiniz bu site ile kolaylıkla fotoğraf indirebilir ve kendi hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

 

Yukarıda sizler için Instagram ücretsiz fotoğraf indirmenize yarayacak uygulama ve sitelerden bahsettik. İstediğiniz herhangi bir uygulama veya siteye giderek dilediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz. Bu tarz içerikler için sitemizi gezebilir ve birbirinden güzel içeriklerle karşılaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ücretsiz Takipçi Hilesi