Skip links

Instagram İçin İndirme Uygulamaları | Video, Fotoğraf, Story İndirebileceğiniz Ücretsiz Online Araçlar

Instagram kullanıcının en çok şikayetçi olduğu kısım kuşkusuz indirme özelliğinin olmamasıdır. Sadece video ve fotoğrafın paylaşıldığı bu platformda kullanıcıların beğendiği video veya fotoğrafları indirememesi ciddi sorunlara neden olmaktadır. Özellikle mizah sayfası sahipleri diğer sayfalarda gördüğü içerikleri kendi sayfasında yayımlamak için oldukça fazla çaba sarf etmektedirler. Bu yazımızda sizlere bu gibi durumlarda işinize yarayabilecek Instagram video indirme araçlarından bahsedeceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu araçlar neler birlikte göz atalım.

 

Instagram üzerinde gördüğünüz herhangi bir videoyu Google üzerinden yapacağınız basit bir arama ile online Instagram video dönüştürücüsü hizmeti sağlayan sitelere ulaşabilirsiniz. Burada ekranın ortasında yer alan kutucuğa Instagram üzerinde beğendiğiniz videonun linkini yapıştırarak videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Özellikle mizah, bilim vb. sayfa sahipleri bu yöntemi oldukça fazla kullanmaktadır. Ayrıca bu sitelerde sadece Instagram videolarını değil aynı zamanda Instagram fotoğraf indirme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

 

Son zamanlarda bazı siteler online olarak Mp3 Instagram video indir eklentisini aktif olarak çalıştırmakta ve müzikli videoları Mp3 olarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlamaktadır. Aşağıda sizler için bu işlemler için kullanabileceğiniz site ve uygulamalardan örnekler verdik. Dilediğiniz site veya uygulamayı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Ücretsiz Video, Fotoğraf, Hikâye İndirme Uygulama ve Siteleri

İlk olarak gelin online olarak bu hizmeti veren birkaç siteden bahsedelim

1)Savefrom

Savefrom adresi son yılların en popüler Instagram araçlarından birisidir. Siteye ilk girdiğinizde karşınıza 2 farklı seçenek çıkmaktadır. Bunlardan birisi tıpkı bir üstte tanıttığımız gibi video linkini sitede yer alan kutucuğa yapıştırmak, diğeri ise Savefram eklentisini Google Chrome yükleyerek Instagram üzerinde gezerken dilediğiniz videoyu kısaca indirmektir. Size uygun olan seçeneklerden herhangi birisiyle dilediğiniz videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

2)Videoindirme.com

Videoindirme.com adresinde sadece videoları indirmekle kalmaz aynı zamanda Mp3 gibi farklı türlere çevirebilirsiniz. Ayrıca sitenin altında 38 farklı popüler Instagram sayfası için özel indirme seçenekleri yer almaktadır. Oldukça kolay kullanımı olan bu sitede ana sayfanın üstünde yer alan kutuya video linkini yazıp sağ kısımda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

Sizler için Instagram video indirmenizi sağlayan üç adet web sitesi verdikten sonra gelin bir de yine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bunlara benzer programlardan bahsedelim.

1) Save insta Photos – Saver APP

App Store içerisinde yer alan bu uygulama ile dilediğiniz video ve fotoğrafları indirebilir hatta repost yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama kullanımı oldukça kolay ve basit bir uygulama olması nedeniyle binlerce Apple kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

2) Downvid

Google Play Store içerisinde yer alan uygulama sizlere hem Instagram hem de Facebook üzerinde yer alan videoları indirme imkânı vermektedir. Diğer uygulamalar gibi tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı bir an önce indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

3) Video Downloader for Instagram

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz ve son yılların en popüler Instagram video indirme programlarından birisi olan bu program diğer programlara göre kullanımı oldukça basittir ve uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren Instagram üzerinde yer alan tüm videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

4) Instasave

App Strore içerisinde yer alan program ile fotoğraf ve videoları indirmenin yanı sıra sizler için dilediğiniz gönderilerden beğenilerinizi gerçi çekme gibi özelliği mevcuttur. Özellikle sizi takipten çıkanlar için kullanabileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde birçok ek özellik vardır ve düşük ücretlerle bu özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Ücretsiz Takipçi Hilesi