Skip links

Instagram Beğeni Hilesi Siteleriyle Ücretsiz ve Şifresiz Beğeni

Instagram takipçi ve beğeni oranı neredeyse her kullanıcı için bir sorun oluşturmaktadır. Öyle ki 1.000 takipçisi olan birisinin gönderilerine 200-300 beğeni gelmesi kalan 700 kişinin ya gönderini görmediği ya bot olduğu ya da atılan fotoğrafı beğenmediğini göstermektedir. Bu gibi durumlarda en etkili çözüm beğeni hilesine başvurmaktadır. İnternette ücretsiz olarak bulabileceğiniz beğeni hizmetleri ile anlık olarak gönderilerinize yüzlerce beğeni gönderebilirsiniz. Instagram beğeni hilesi sorunsuz olarak birçok sitede çalışmaktadır. Aşağıda farklı beğeniler için hizmetler sıralanmıştır.

Instagram Yorum Beğeni Hilesi

Instagram yorum beğeni hilesi ile herhangi bir gönderide yer alan bir yoruma beğeni sağlayabilir ve yorumun diğer yorumlardan daha çok görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bazı Instagram hesapları yaptığı yarışmaları yapılan yorumlara gelen beğenilerle belirlemektedir. Seçtiğiniz bir gönderideki yoruma beğeni hilesi göndermek istiyorsanız yorum bulunan hesabın herkese açık olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde program çalışmayacaktır. Bu kısmı birçok kullanıcı karıştırmaktadır. Yorum yapan hesabın gizli veya açık olması önemli değildir.

Instagram Gönderi Beğeni Hilesi

Instagram da paylaştığınız bir gönderinin beğenilerini beğenmediyseniz internette bu alanda hizmet veren sitelerden yararlanabilirsiniz. Instagram beğeni hilesi şifresiz bir hizmettir ve işlem boyunca sizlerden herhangi bir şifre istemez. İnternette bu hizmeti veren bazı siteler sizden hesap şifresini ve hesap erişimini istemektedir. Fakat bu işlem şifresiz ve erişim izni olmadan yapılabilmektedir. Bu yüzden bu sitelere güvenmeyip başka siteleri araştırabilirsiniz. Instagram gönderi beğenileri dilerseniz kendi paylaştığınız fotoğraf ve videolara dilerseniz de başka bir hesabın paylaştığı video veya fotoğraflara gönderebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli kısım beğeniyi göndereceğiniz hesabın herkese açık olmasıdır. Herkese açık olmayan profillerde beğeni gönderimi yapılmamakta ve hizmet başarılı şekilde sağlanamamaktadır.

 

Instagram beğeni hizmetleri hesabınızı spama sokmamakta ve keşfet engeli getirmemektedir. Fakat bu her zaman geçerli değildir. Kısa sürede binlerce beğeni aldığınız takdirde hesabınız Instagram botları tarafından kontrol edilmektedir. Bu yüzden herhangi bir beğeni hizmeti almayı düşünüyorsanız bunu belirli bir zamana yayarak gerçekleştiriniz.

Yorum Yaz

Ücretsiz Takipçi Hilesi